تبلیغات در گوگل چیست و چگونه کار می کند؟

Adwords یا برنامه تبلیغاتی در نتایج جستجوی Google، در واقع ترافیک بازدید سایت شما را بسیار افزایش خواهد داد . Adword همان تبلیغاتی است که در نتایج جستجو در بالا و سمت راست صفحه دیده می شود

. آگهی دهنده ها ، تنها در صورتیکه کاربران Google روی آنها کلیک کنند، بهای آن را خواهند پرداخت . این برنامه تبلیغاتی برای شرکت ها یا دارندگان سایت هایی مفید است که به دنبال یک راه سریع برای قرار گرفتن در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل می گردند. این تبلیغات به صورت متنی است و براساس کلمات کلیدی (کلماتی که برای جستجو استفاده می شود مثلا اگر شما فروشنده کتابهای کنکور هستید، کلمه کتاب کنکور می تواند یکی از کلمات کلیدی شما باشد) نمایش داده می شود.

 

مزیت تبلیغات در گوگل

سازگار و با ارتباط بودن تبلیغات است که آن را موثر می کند. ما در دوره ای زندگی می کنیم که با تبلیغات اشباع شده است اما مشکل بسیاری ازما، فراوانی تبلیغات نیست بلکه فراوانی تبلیغات نامربوط است.  مزیت عمده تبلیغات در گوگل این است که تبلیغات در صفحه نتایج جستجو ظاهر می شود یعنی همان جایی که بازدید کننده به دنبال آگهی دهنده می گردد. زمانی که بازدید کننده از موتور جستجو استفاده می کند در حقیقت به دنبال کالا یا خدمات است. این همان زمانیست که تبلیغات بیشترین اثر خود را برروی بازدید کننده خواهد گذاشت.

 

دلیل برتری تبلیغات گوگل نسبت به سایر انواع تبلیغات را می توان در پنج فاکتور عمده دانست:

عادلانه بودن

به صرفه بودن

شکل گیری براساس ارتباط : این تبلیغات کاملا منطبق بر نیاز کار بر است.

پرداخت وجه به صورت پرداخت به ازای هر کلیک بر روی آگهی.

کنترل کامل نحوه نمایش آگهی بر عهده آگهی دهنده است.


 

برای سفارش تبلیغات در گوگل با شماره  6681860-0311 شرکت آتی نگر تماس حاصل فرمائید.